o nas
Witamy!

Centrum Szkoleniowe ADAMS specjalizuje się w organizacji profesjonalnych szkoleń dla korporacji, firm i instytucji w zakresie szkoleń językowych, międzykulturowych oraz dedykowanych.

Skuteczna komunikacja w świecie biznesu to nie tylko umiejętność władania językami obcymi, ale również wiedza na temat różnic kulturowych i ich wpływu na współpracę z międzynarodowymi partnerami lub współpracownikami.

Połączenie wiedzy z komunikacji międzykulturowej i umiejętności językowych umożliwiają komunikację bez granic!

Naszą misją jest wspieranie Klientów w realizacji celów biznesowych w międzynarodowym środowisku poprzez rozwijanie skutecznej komunikacji bez granic językowych oraz kulturowych.


Współpraca z nami daje Państwu:

Rozwój – dostarczamy wiedzę i umiejętności oraz motywujemy do działania i przekraczania dotychczasowych granic myślenia. Promujemy nowe podejście w uczeniu dorosłych – koncentrujemy się na tym co dana osoba powinna wiedzieć, umieć i rozumieć, dobierając dla niej odpowiednie metody nauczania oraz techniki przyswajania wiedzy.

Skuteczność – razem z Państwem przygotowujemy programy, które realizują wyznaczone przez Państwa cele szkoleniowe. Modułowość naszych szkoleń umożliwia Państwu dobieranie różnych zagadnień – „z kostek ” układają Państwo własny kierunek rozwoju.

Partnerstwo – rozumiemy Państwa oczekiwania i potrzeby. Skupiając się na potrzebach naszych klientów oferujemy im wysokiej jakości kompleksowe rozwiązania szkoleniowe, którym towarzyszy doskonała obsługa administracyjna i metodyczna – stajemy się integralną częścią Państwa firmy.

Zapraszamy Państwa do grona naszych klientów!
Zespół CS ADAMS

WPIS DO REJESTRU FIRM SZKOLENIOWYCH.

Centrum Szkoleniowe ADAMS zostało wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu pod numerem ewidencyjnym 2.30/00162/2010.

Centrum Szkoleniowe ADAMS
ul. I. Paderewskiego 3/5
61-770 Poznań
tel. 61 6393 482
tel. 0 502 44 33 98
e-mail: biuro@adams.edu.pl